Fotografie pozowane nago – czy to dla Ciebie wyzwanie? Sesje aktu, zaraz po sesjach w bieliźnie – popularnie zwanych buduarowymi,  to w tej chwili najbardziej rozwijający się trend w fotografii. Z tym, że nie każdy jest w stanie zrobić to dobrze. Jeśli chcesz się umówić na udział w prawdziwej sesji aktu, zapraszam do siebie. Zakresem mojej aktywności artystycznej jest fotografia aktu w pełnym wymiarze swojej pracy. Nie wymagam od Ciebie doświadczenia w pozowaniu. Żadna z kobiet, która nie jest modelką, takiego doświadczenia nie ma. To ja Cię sprawnie poprowadzę przez całą sesję, bo wiem najlepiej jak to zrobić. Jak Cię oświetlić, jak Cię pokierować, żeby jak najlepszą pozę przyjąć. Tak, żebyś na zdjęciu wyszła jak najlepiej. Mam, po prostu, spore doświadczenie pracując z kobietami o różnej budowie ciała. A wierz mi, że to jest spore wyzwanie. Najważniejsze jest Twoje nastawienie, sama chęć uczestniczenia w sesji. Masz się czuć swobodnie, komfortowo i otworzyć na tyle, aby efekt mojej pracy przerósł Twoje oczekiwania.

Fotografie pozowane nago
Fotografie pozowane nago

Sesje aktu to najbardziej intymne ze wszystkich sesji fotograficznych. Twojemu podejściu do sesji aktu będzie towarzyszyła, oczywiście poza samą chęcią, również delikatna nutka ekscytacji. To delikatne podniecenie, najlepiej jak będzie związane z jakimś wydarzeniem w Twoim życiu – zdecydowanym postanowieniem zmiany, może rocznicą, jakimś jubileuszem, a może po prostu chęcią zrobienia komuś przyjemności i podarowania wyjątkowego prezentu. Może nawet sobie! Piękno nagiego ciała kobiety najlepiej oddaje dobra fotografia zrobiona ze smakiem.

Na rynku panuje bardzo duży rozrzut w zakresie cen za sesję pozowaną nago. Tego typu przedsięwzięcie, może kosztować od kilkuset, do nawet kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy od zakresu, zatrudnionych stylistów, wizażystów oraz wynajętych na ten cel pomieszczeń. Miej świadomość, że w cenę wliczone jest Twoje bezpieczeństwo i komfort psychiczny. Niech Cię nie zmylą oferty za 100 czy 200 zł za pełną sesję aktu. Pstrykaczy nie brakuje, a i Ty musisz mieć pewność tego, że Twoje zdjęcia nie zostaną wykorzystane w inny sposób niż ten, na który się umawiałaś!

Fotografie pozowane nago
Fotografie pozowane nago

Jednak najważniejszym jest efekt końcowy! Ja swoje prace – oczywiście Twoje zdjęcia – staram się zmienić w prawdziwe dzieła sztuki. Od Ciebie będzie zależało w jakiej formie będziesz chciała je otrzymać – stylizowane pudełko, obraz w ramie na ścianę czy ekskluzywną galerię obrazów na płótnie.

Fotografie pozowane nago

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Fotografie pozowane nago. 18+

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s