Sesja buduarowa to marzenie większości kobiet. Kobiet, które chcą się poczuć wyjątkowo… wyjątkowo pięknie. Jak powiedziała sama Sophia Loren:

„Nic nie czyni kobiety piękniejszą, niż jej wiara w to, że jest piękna!”

I nie ma nic ważniejszego na świecie dla kobiety jak świadomość tego stanu. A to, co może to potwierdzić, to jedyna w swoim rodzaju zmysłowa sesja fotograficzna. Intymna sesja kobieca, pozowana w bieliźnie, przeprowadzona przez profesjonalnego fotografa. Fotografa, który specjalizuje się w prowadzeniu sesji kobiecych. Który sprawnie poprowadzi Cię przez całą sesję, bo to on właśnie wie najlepiej jak to zrobić. Jak Cię oświetlić, pokierować jaką pozę masz przyjąć tak, żebyś na zdjęciu wyszła jak najlepiej. Profesjonalny fotograf w zakresie fotografii sensualnej ma po prostu duże doświadczenie pracując z osobami np. o różnego rodzaju tułowiu, aparycji czy nawet charakterze. A wierz mi, że to jest dość spore wyzwanie!

sesja buduarowa
sesja buduarowa

Muszę Cię zapewnić, że znalazłaś w mojej osobie, nie tylko profesjonalistę, ale przede wszystkim fotografa, który świadczy swoje usługi w zakresie prywatnych sesji buduarowych, w pełnym wymiarze swojej pracy i specjalizuję się wyłącznie w fotografii kobiecej – zmysłowej (sensualnej), buduarowej czy aktu.

sesja buduarowa
sesja buduarowa’

A powód… każdy jest dobry! A ten najważniejszy powód na pozowanie przed obiektywem do zmysłowej sesji fotograficznej to po prostu brak powodu! Zrób to dla siebie, dla najbliższej Ci osoby. Niech Twojemu podejściu do sesji buduarowej towarzyszy delikatna nutka ekscytacji, chęć bliższego poznania siebie czy po prostu mentalna bomba emocjonalna. To wyjątkowe podniecenie, może być związane z jakimś wydarzeniem w Twoim życiu – zdecydowanym postanowieniem zmiany, może rocznicą, jakimś jubileuszem, a może po prostu chęcią zrobienia komuś przyjemności i podarowania wyjątkowego prezentu. Również sobie!

sesja buduarowa
sesja buduarowa

Najważniejsze żebyś czuła się seksownie na tyle, aby Twoja kobiecość i wdzięk zostały zatrzymane w kadrze na zawsze. Nawet z najbardziej błahego powodu…Zmieniłaś fryzurę, kupiłaś nową, seksowną bieliznę lub wyjątkową, unikalną biżuterię. Chcesz uwiecznić swój nowy tatuaż, a może zaplanowałaś wyjątkową imprezę lub zamknęłaś  pewien etap swojego życia, do którego nie chcesz już więcej wracać. Każda taka sytuacja jest bodźcem, żeby poczuć się wyjątkowo i uwiecznić ten stan po wsze czasy! Wszystkie te najbardziej pozytywne emocje, które wypływają z  Ciebie: miłość, radość, chęć do życia oraz cały wachlarz innych, których tutaj nie sposób wymienić jednym tchem…

sesja buduarowa
sesja buduarowa

Napisz do mnie, zadzwoń lub wyślij sms`a w sprawie swojego uczestnictwa w sesji. Jeśli masz jakieś pytania… odpowiem na wszystkie.

Reklamy

3 uwagi do wpisu “Sesja buduarowa – najważniejszy powód na zmysłowe pozowanie przed obiektywem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s